masaż GliwiceGabinet masażu - GliwiceMasaż relaksacyjny, limfatyczny, próżniowy, kosmetyczny i inne

Gabinet masażu - Gliwice

Masaż limfatyczny, relaksacyjny, próżniowy bańką, antycellulitowy, kosmetczny, shantala, świecowanie uszu

jest świetną metodą zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczuie
strona startowa    site map    kontakt
Wersja polska
Masaż klasyczny (leczniczy)

Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany do rozluźnienia mięśni i złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Masaż próżniowy bańką

Jest to przyjemny masaż, który powoduje przekrwienie i rozluźnienie mięśni. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. Masaż ten doskonale rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej i wspomaga odchudzanie ponadto ujędrnia i wygładza skórę. Doskonale się nadaje jako zabieg leczniczy i kosmetyczny

Masaż refleksoryczny stóp

Masaż ten, polega na uciskaniu określonych punktów na stopach, które pobudzają strefy odpowiadające organom wewnętrznym lub częściom ciała.
Bardzo mocno działa na organizm i w przeciwieństwie do zwykłego masażu sięga swoim działaniem znacznie głębiej. Przynosi ulgę obolałym i opuchniętym stopom, relaksuje i odpręża.

Tylko dobry gabinet masażu Przedłużanie rzęs Gliwice
© 2012 www.masowanie.com.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.