masaż GliwiceGabinet masażu - GliwiceMasaż relaksacyjny, limfatyczny, próżniowy, kosmetyczny i inne

Masaż w domu - Gliwice, Zabrze, Knurów, Śląsk

Jest wygodną metodą relaksu lub wykonania specjalistycznego masażu nie wychodząc z domu

Dojazd na całym terenie Gliwic, Zabrza, Sośnicy, Knurowa i okolic
strona startowa    sitemap    kontakt
Wersja polska

Masaż: wizyty domowe

Jeżeli nie macie Państwo czasu chodzić na zabiegi, nie chcecie czekać w długich kolejkach lub po prostu nie możecie dojeżdżać do przychodni z powodu stanu zdrowia, masaż i rehabilitacja w domu jest dla Was najlepszym rozwiązaniem. Bez wychodzenia z domu, w komfortowych i przyjaznych warunkach będziecie Państwo mogli korzystać z potrzebnych zabiegów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, wizyty domowe wykonuję zarówno w Gliwicach, Zabrzu, Sośnicy jak i okolicach. Zajmuję się m.in. ostrymi stanami bólowymi kręgosłupa, ogólnie rozumianą ortopedią, głównie wczesnym usprawnianiem pooperacyjnym, rehabilitacją po udarach mózgu, nauką chodzenia. Chętnie dzielę się także swoją wiedzą z opiekunami osób przewlekle chorych, uczę poprawnych technik przenoszenia chorego, a także uczę jak zapobiegać odleżynom i przykurczom mięśniowym. W sposób kompleksowy i profesjonalny zadbam o Państwa lub Państwa bliskich. Zajmuję się rehabilitacją osób dorosłych jak i dzieci. Serdecznie zapraszam!

Poznaj szczegółowy plan wizyty

Z pewnością zastanawiasz się jak może wyglądać pierwsza wizyta masażysty w Twoim domu.

Na początek przeprowadzam wywiad dotyczący przeciwwskazań i wskazań do masażu. To doskonały czas żeby poznać się nawzajem i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Wspólnie ustalimy rodzaj wykonywanego masażu i czas jego trwania.

Na miejsce przyjeżdżam z przenośnym stołem do masażu wraz z całym wyposażeniem (kosmetyki, olejki, prześcieradło, jednorazowy podkład celulozowy). Widok przenośnego stołu do masażu jaki używam podczas wizyt domowych można obejrzeć na zdjęciu poniżej.
Masaż - wizyta domowa Gliwice, Zabrze
Masaż może również odbywać się na podłodze lub innym stabilnym i dość twardym podłożu.

Masaż powinien być wykonywany bezpośrednio na skórze pacjenta, stąd w zależności od jego zakresu należy odsłonić masowane miejsca. Przy masażach całego ciała pozostajesz pod przykryciem (duży ręcznik lub koc) przygotowanym wcześniej przez Ciebie. Zapewnia to utrzymanie temperatury masowanego ciała oraz pozwala Ci poczuć się swobodnie. Aby zapewnić Ci chwilę intymności wyjdę z pomieszczenia, w którym będziesz się przygotowywać.

Na koniec, po wykonanym masażu możesz pozostać na stole jeszcze przez kilka minut, ponieważ jest to Twój czas odpoczynku i relaksu. Nie musisz się nigdzie spieszyć. Zaczekaj na powrót Twojego organizmu do normalnego stanu. Unikniesz ewentualnych zawrotów głowy.

strona startowa
O MNIE
O masażu
Oferta masażów
Masaż w pracy
Masaż w domu
Cennik
Promocje
Galeria
Dojazd
Kontakt


Tylko dobry gabinet masażu Przedłużanie rzęs Gliwice
© 2012 www.masowanie.com.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.